mbo & volwasseneneducatie in de regio Rijnmond

Ruby

Gastvrouw Rubie laat Albeda shinen bij AEHT

Even voorstellen
Maak kennis met Rubie (19) uit Naaldwijk. Al vanaf haar veertiende is ze actief in de horeca, van de spoelkeuken tot de bediening, en inmiddels studeert ze met veel plezier bij Albeda Horecacollege, locatie de Vloot in Maassluis.
Na haar diploma Gastvrouw / Zelfstandig werkend gastvrouw volgt ze nu de opleiding Leidinggevende bediening.
Rubie vertelt: “Het is een kleine, gezellige school waar je écht het horecavak leert.”

Van passie naar prestatie
Dit jaar neemt Rubie deel aan het Excellentieprogramma én vertegenwoordigt zij Albeda Horecacollege bij de internationale vakwedstrijd AEHT 2025 in Zweden, in de categorie Gastvrouw.
Waarom ze meedoet? “Omdat ik mezelf wil blijven verbeteren en dit een geweldige ervaring is.”

Ervaring in de praktijk
Rubie werkt bij Chapter en De Torpedoloods, waar zij dagelijks gasten ontvangt met een glimlach. “Ik vind het leuk om mensen blij te maken met lekker eten en drinken, en om in contact te zijn met gasten.”
Tijdens de wedstrijd werkt ze in teamverband, iets waar ze zich extra op verheugt: “Ik hou van samenwerken en ben benieuwd hoe ik de wedstrijd ga beleven.”

Gastvrijheid met een glimlach
Rubie omschrijft zichzelf als gastvrij en energiek. Haar grootste hobby? Eigenlijk gewoon haar werk. Daarnaast geniet ze van uit eten gaan en het proeven van nieuwe cocktails.
Als drankje zou ze zichzelf omschrijven als een Port Ruby; klassiek, uitgesproken, heerlijk van smaak en een tikje bijzonder. En waarvoor je haar altijd mag wakker maken? Sushi.

Succes in Zweden
Wij wensen Rubie heel veel succes bij de AEHT 2025 in Zweden. Laat zien wat echte gastvrijheid betekent!